رد کردن لینک ها

رستوران ارم شاندیز

داستان ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز با مدیریت حاج حسن ایزدی ماندگار شده است.

حاج حسن ایزدی در سال 1315 در شاندیز به دنیا آمد.وی در ابتدای جوانی به کار نجاری و در کنار آن ساخت و ساز پرداخت.

حاج حسن در یک سفر به گوانگژو در کشور چین،از کارخانه تولید محصولات لبنی بازید کرد و پس از بازگشت به ایران،کارخانه تولید محصولات لبنی خود را با نام ارم شاندیز راه اندازی کرد.

پس از کارخانه نوبت به رستوران رسیده بود و حاج حسن در سال1362 تصمیم گرفت تا رستورانی همنام کارخانه خود نیز داشته باشد و رستوران رستوران ارم شاندیز را تاسیس کرد.

لازم بذکر است که حسن ایزدی در سال 1380 اتحادیه رستوران های طرقبه و شاندیز را تاسیس و تا سال 1388 ریاست این اتحادیه را عهده دار بود. حسن ایزدی و از همان ابتدای کار هدف اصلی و مبنای کار خود را جلب رضایت مشتری قرار داد و تا به امروز در رسیدن به این هدف موفق بوده است.

حاج حسن ایزدی بنیانگذار رستوران ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز

ارم شاندیز یکی از اصیل ترین و باسابقه ترین رستوران های شاندیز و ایران است که مساحت آن بالغ بر 12000متر مربع است.جالب است بدانید در انتهای رستوران ارم شاندیز کارخانه ارم شاندیز قرار دارد که فقط  محصولات لبنی مورد نیاز رستوران را تامین میکند و مساحت آن نیز 1000مترمربع است.

محیط رستوران

رستوران ارم دارای آشپزهای حرفه ای و کادر مجرب است و شامل سه فضای باز،سنتی و  VIP میباشد که در دو نوبت ظهر و شب پذیرای شما میهمانان گرامی میباشد.باغ سنتی رستوران ارم شاندیز

فضای باز رستوران ارم شاندیز

فضای VIP رستوران ارم شاندیز

منوها

منوها و غذاهای رستوران از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح هستند و برای هرنوع مزاج و سلیقه ای حرفی برای گفتن دارند.محیط رستوران دارای میز سلف میباشد و از هرنوع ماست و ترشی و انواع دسرها و نوشیدنی ها وسالادها و چاشنی های غذا موجود میباشد.

میز سلف رستوران ارم شاندیز

میز سلف رستوران ارم شاندیز

از بهترین و ویژه ترین غذاهای رستوران میتوان به شیشلیک و چلوگوشت اشاره کرد که جزو غذاهای اصلی میباشند.از دیگر غذاهای پرطرفدار رستوران میتوان به جوجه کباب،چلوماهیچه و کباب برگ اشاره کرد.

 
کلام آخر

رستوران ارم شاندیز همواره سعی بر این داشته است تا تمام پروسه پذیرایی خود را به بهترین نحو انجام دهد تا موجب رضایتمندی مشتریانش شود.

این پروسه و فرایند پذیرایی شامل موارد بسیاری از جمله بررسی و انتخاب بهترین مواد اولیه تا برگزیدن بهترین  و لایق ترین گارسون ها و انتخاب بهترین دکوراسیون و… است؛تا اعضای خانواده شما به بالاترین میزان رضایت و صمیمیت برسند و از جو محیط حداکثر لذت را ببرند.

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

پیج قسمت VIP

پیج باغ سنتی

 

 

نظرات

  1. ارسال نظر

    برای خلق وبسایت های منحصربفرد نیازی به دانش یا مهارت کدنویسی نیست.

    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید